Iškilo neaiškumų? info@movida.lt | Movida.lt užsakymų klausimais: +370 614 92584
Pirkimas išsimokėtinai su MOKILIZINGAS

Naujienlaiškio prenumerata

Pristatymo būdai

Pristatyti prekes galime šiais būdais:

  

  
1. Pristatymas per Omniva, LPEXPRESS kurjerius.

Siunta pristatoma Jūsų nurodytu adresu per 1-4 darbo dienas po siuntos išsiuntimo iš Movida.lt.
Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, kurjeris susisiekia su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir informuoja jį apie numatomą siuntos pristatymo laiką.

Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu, kurjeris pristato siuntą gavėjui ant siuntos nurodytu gavėjo adresu.
Pristatymo metu, nepavykus įteikti siuntos ne dėl kurjerio kaltės, LP EXPRESS kurjeris Jūsų pašto dėžutėje gavėjui palieka siuntos gavimo pranešimą, kuriame nurodo neįteiktos siuntos saugojimo adresą ir / arba telefono numerį, kuriuo paskambinęs siuntos gavėjas gali gauti informacijos apie saugomos siuntos atsiėmimo sąlygas.
Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl kurjerio kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama Movida.lt

SVARBU:  Primename, kad turite pasirinkti prekių pristatymo adresą, kuriuo būsite, kai kurjeris pristatys Jums prekes. Jeigu pasirinktu laiku būsite kitu adresu, pavyzdžiui darbe, tai įveskite darbovietės adresą.

 


2. Pristatymas į Omniva arba LPEXPRESS paštomatus. 
  

Atsiskaitymo metu pasirinkę šį pristatymo būdą, papildomoje informacijoje nurodykite į kurį paštomatą norėtumėte gauti prekes. 

OMNIVA paštomatų adresai

LPEXPRESS paštomatų adresaiNetinka nei vienas iš siūlomų pristatymo būdų? Rašykite mums info@movida.lt ir kartu surasime Jums tinkamiausią variantą. 

Jei prekės šiuo metu nėra sandėlyje ir keičiasi pristatymo laikas, būtinai Jus informuosime!
Jei iškilo klausimų, kreipkitės į mus info@movida.lt arba telefonu: +370-614-92584.

 

Prekių kaina internetinėje parduotuvėje www.movida.lt gali skirtis nuo prekių kainų fizinėje UAB Movida parduotuvėje. Turinys apsaugotas Copyscape Plagiarism - Kopijuoti draudžiama. Movida.lt 2017 ©