Iškilo neaiškumų? info@movida.lt | Movida.lt užsakymų klausimais: +370 614 92584
Pirkimas išsimokėtinai su MOKILIZINGAS

Filtras

Kaina
Ribos: € -
Kategorija

Šiandienos prekė

Perkamiausi

Eksploataciniai skysčiai

Rūšiuoti pagal:
9.90€
Dyzelino dalelių filtro (DPF) valiklis ir regeneratorius Specialus dyzelinių degalų priedas (metalų organinis junginys)  naudojamas kaip katalizatorius DPF filtro regeneracijai. Šis priedas sumažina DPF filtre susikaupusių suodžių degimo temperatūrą, taip optimizuojant filtro regeneracijos procesą. Tinka visiems dyzeliniams varikliams tiek su "Common Rail" įpuškimo sistema, tiek su turbokompresoriais, su standartiniu ar pakeistu DPF filtru. Dėl unikalios šio priedo formulės ir katalizatoriaus, išmetamųjų dujų recirkuliacijos sistema (EGR) bei turbokompresorius išliks švarūs. Privalumai:  Užtikrina visišką ir greitą dyzelino dalelių filtro regeneraciją. Sumažina suodžių degimo temperatūrą. Apsaugo nuo variklio galios sumažėjimo dėl užsikimšusio dyzelino dalių filtro (DPF) ir ne visiškai sugančių suodžių. Prailgina dyzelino dalelių filtro (DPF) eksploatacijos laiką.  Ekonomiškiausias būdas pašalinti suodžius iš DPF filtro be jokių kitų priemonių. Naudojimas:..
8.95€
EGR ir įsiurbimo sistemos valiklis Veiksmingas aukštos kokybės produktas skirtas suodžiams ir nuosėdoms valyti bei pašalinti iš oro įsiurbimo, EGR sistemų ir turbinų. Greitai ir veiksmingai pašalinama alyva, dervos, lakas, ir anglies nuosėdos. Tinka visiems benzininiams, dyzeliniams ir dujiniams varikliams su turbokompresoriais ir be jų. Privalumai: Veiksmingai išvalo turbinas, EGR ir oro įsiurbimo sistemas, oro sklendes ir degimo kamerą. Prailgina svarbių variklio dalių tokių kaip katalizatorius ir DPF filtras eksploatacijos laiką. Sumažina degalų sąnaudas ir kenksmingų deginių emisiją išmetamosiose dujose. Pagerina variklio veikimą, tuščios eigos variklio veikimą ir užvedimą. Naudojimas: A) Prevencinis EGR vožtuvo, įsiurbimo/droselinio vožtuvo valymas. Gerai suplakite talpą prieš naudojimą. Atjunkite oro įsiurbimo žarną ir nuvalykite visus matomus teršalus su šluoste. Užveskite variklį  ir palaukite, kol bus pasiekta variklio dar..
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
Prekių kaina internetinėje parduotuvėje www.movida.lt gali skirtis nuo prekių kainų fizinėje UAB Movida parduotuvėje. Turinys apsaugotas Copyscape Plagiarism - Kopijuoti draudžiama. Movida.lt 2022 ©