Iškilo neaiškumų? info@movida.lt | Movida.lt užsakymų klausimais: +370 614 92584
Pirkimas išsimokėtinai su MOKILIZINGAS

Naujienlaiškio prenumerata

Castrol EDGE Titanium FST™ Alyva

0 Parašė: Movida.lt
Castrol EDGE Titanium FST™ Alyva

Automobilių gamintojų pažangios technologijos ir variklių konstrukcijos pakeitimai, leido sukurti efektyvesnius variklius. Tačiau tai sąlygoja aukštesnę darbinę temperatūrą, bei slėgį variklio viduje. Vienintelė alyva skiria metalines dalis nuo tarpusavio kontakto, todėl ji turi būti ir išlikti stipri.


Castrol naujausia variklio alyvų gama yra stipriausia sukurta iki šiol. Naujoji Castrol EDGE yra su TITANIUM FST™, kuri padvigubina plėvelės stiprumą, neleidžiant plėvelei suirti. Įrodyta, jog unikalus titano polimeras yra ypatingai reikšmingas kovojant su trintimi, kuri neleidžia varikliui dirbti maksimaliai efektyviai, taip padidindamas variklio galią iki 15% ir sumažina metalinių dalių tarpusavio kontaktą, kuris gali pažeisti variklio dalis. Tai padeda varikliui dirbti žymiai efektyviau.


Castrol alyva taip pat įrodyta esanti stipresnė už konkurentų alyvas. Lyginant su artimiausiu konkurentu, naujoji Castrol EDGE su TITANIUM FST™ įrodė esanti iki 45%* tvirtesnė metalinių dalių tarpusavio kontakto metu. Atlikus nepriklausomus variklio bandymus, Castrol EDGE TITANIUM FST™ alyvos apsaugojo variklį mažiausiai iki 140 valandų** ilgiau nei tos pačios alyvos be TITANIUM FST™. „Unikali TITANIUM FST™ naujojoje Castrol EDGE gamoje, iš esmės pakeičia alyvos elgesį ekstremaliomis variklio darbo sąlygomis“, sako Simon Gurney, vyresnysis Castrol plėtros technologas. „Per paskutinį dešimtmetį, mūsų mokslininkai kruopščiai atliko šimtus testų bei variklio bandymų laboratorijoje, siekiant sukurti ir ištobulinti alyvos mišinio sudėtį.“


Daugiau nei 2400 skirtingų alyvos mišinių buvo išbandyti, naudojant skirtingus procesus ir prietaisus, siekiant sukurti optimalų mišinį. Šiuose bandymuose buvo testų, kurie įrodė alyvos sugebėjimą mažinti trintį, metalinių dalių tarpusavio kontaktą, apsaugoti metalines dalis nuo nusidėvėjimo ir korozijos, veikti ekstremaliai aukštose ir žemose temperatūrose. Alyvos savybės bandymų metu buvo matuojamos daugybe būdų.


Toks ilgas kelias, kuriuo Castrol eina siekdama suteikti vartotojams visišką pasitikėjimą savo automobilio varikliu, kad ir kokiomis sąlygomis vairuotumėte.


*Skirtingo greičio teste, Alyvos stiprumo bandyme, Castrol EDGE su TITANIUM FST™ įrodė esanti iki 45% stipresnė nei artimiausias konkurentas metalinių dalių tarpusavio kontakte. Palyginta 61% iš mūsų 2012 metais parduotų produktų.


**Nepriklausomame variklio nusidėvėjimo teste, Castrol EDGE alyvos su TITANIUM FST™ išlaikė savo savybes ir alyvos plėvelę daugiau nei 140 valandų ilgiau nei tos pačios Castrol alyvos be TITANIUM FST™.

Komentarai

Komentuoti

Prekių kaina internetinėje parduotuvėje www.movida.lt gali skirtis nuo prekių kainų fizinėje UAB Movida parduotuvėje. Turinys apsaugotas Copyscape Plagiarism - Kopijuoti draudžiama. Movida.lt 2020 ©