Iškilo neaiškumų? info@movida.lt | Movida.lt užsakymų klausimais: +370 614 92584
Pirkimas išsimokėtinai su MOKILIZINGAS

Apsauginė keramikinė danga K2 GRAVON

Gamintojas: K2 Poland
Prekės kodas: K2G030
Prieinamumas: Išparduota

Apsauginė keramikinė danga K2 GRAVON | Keramikinė danga automobiliams. K2 priemonė „Gravon“ apsaugos paviršių nuo įbrėžimų, purvo, UV spindulių, smėlio druskų, paukščių išmatų, lietaus ir medžių sulos, vabzdžių likučių, korozijos ir mechaninių poveikių.

60.00€
-+

Paklauskite apie šią prekę

„GRAVON” KERAMIKINĖ DANGA


Keramikinė danga yra žinoma kaip pati patvariausia apsauginė danga pasaulyje dažytiems ir kitiems paviršiams. Ši danga užtikrina maksimalų apsaugos lygį net ir lyginant su pačiais atspariausiais lakais. Padengus „Gravon“ keramikine danga paviršius, susiformuoja skaidrus ir nematomas 2-3 mikronų storio sluoksnis. Dėka šio sluoksnio automobilio kėbulo ar kitas paviršius bus pilnai apsaugotas nuo bet kokio išorinio poveikio.

Technologija:
Pasitelkiant naujausias technologijas, kompanija K2 sukūrė produktą didžiausiems automobilių entuziastams, užtikrinant 100% pasitenkinimą galutiniu rezultatu. K2 kompanijos produktas „Gravon“ yra vienas inovatyviausių produktų pasaulyje, kuriuo K2 kompanija pagrįstai didžiuojasi. K2 „Gravon“ buvo sukurtas laikantis nanotechnologijų, taip užtikrinant geriausią rezultatą pasaulyje.

Privalumai:
K2 priemonė „Gravon“ apsaugos paviršių nuo įbrėžimų, purvo, UV spindulių, smėlio druskų, paukščių išmatų, lietaus ir medžių sulos, vabzdžių likučių, korozijos ir mechaninių poveikių, kuriuos sukelia skriejantys akmenukai eismo metu.
Ši priemonė taip pat apsaugos nuo įvairių įbrėžimų, kurie turi įtakos paviršiaus blizgesiui. Keramikinės dangos dėka, nebereikia papildomai vaškuoti automobilio. Negana to, padengus automobilį šia priemone, atsiranda purvo atstūmimo efektas, todėl taip pat sumažės ir automobilio plovimo dažnumas.
Ši priemonė nuo vaško skiriasi tuo, kad ,„Gravon“ keramikinė danga NENUSIPLAUNA su cheminėmis priemonėmis, todėl tai yra pats patikimiausias žinomas būdas apsaugoti automobilio paviršių. Vienintelis būdas pašalinti „Gravon“- poliruoti su mašinėle. Jūs taip pat būsite apsaugotas prieš grafiti chuliganus, kadangi dažai tiesiog nesilaikys ant šios dangos ir bus lengvai nuvalomi.
„Gravon“ keramikinė danga yra ilgalaikė, apsaugos dažytą paviršių iki 5 metų ir per tą laikotarpį papildomai naudoti šios priemonės neprireiks.
Keramikinė danga suteikia gerokai didesnį spindesio laipsnį lyginant su tradiciniais poliroliais.
K2 „Gravon“ danga gali būti naudojamas ne tik ant dažytų paviršių, tačiau taip pat ir ant: guminių, metalinių ir stiklinių. Šią priemonę rekomenduojame išmėginti ne tik lengvųjų automobilių pramonėje, bet ir jachtoms, aviacijoje ir kitose pramonėse.

Naudojimas ir naudojimo sąlygos:
1. Paviršiaus temperatūra turi būti tarp 10-35°C.
2. Naudoti tik patalpų viduje arba ne tiesioginėje saulės šviesoje/ pavėsyje.
3. Negalima naudoti ant drėgnų paviršių.

Paviršiaus paruošimas:
1. Paviršius turi būti švarus ir sausas.
2. Ant paviršiaus negali būti likę dervų, purvo, vaško, tepalų ar kitokios chemijos likučių. Naudokite K2 „Clay Bar“ nuimti sunkiai nuplaunamus, likusius mikro nešvarumus nuo dažyto paviršiaus.
3. Dažų defektai ir lako įbrėžimai turėtų būti supoliruoti, pvz naudojant K2 „Luster“ poliravimo pastą.

Taikymas:
1. Prieš padengiant dažytą paviršių keramikine danga, reikia jį nuriebalinti. Tam galite naudoti K2 „Klinet“ nuriebalintoją ir K2 „BONA“ mikropluošto pašluostę.
2. Gerai išplakite buteliuką ir užpilkite 6-8 lašelius ant sausos pašluostės.
3. Padenkite ne didesnį negu 50*50cm plotą vienu kartu.
4. Palikite padengtą priemonę veikti 3-5 minutes esant 20°C temperatūrai ir tada gerai įtrinkite su mikropluošto pašluoste ( aukštesnėje temperatūroje laikas bus trumpesnis, žemesnėje atvirkščiai- prailgės). Neleiskite padengtai priemonei išdžiūti.
5. Padengus visą paviršių palaukite mažiausiai 1 valandą ir tada viską pakartokite. Norint pasiekti aukščiausią rezultatą reiktų dengti 3 kartus.
6. Pasirinkinai, pabaigus dengti paskutinį keramikinės dangos sluoksnį, K2 „ Gravon Reload“ gali būti naudojamas papildomam slydimui nuo paviršiaus ir spalvos gilumui suteikti.

Pabaigus dengimą:
1. Palikite automobilį sausoje aplinkoje, geriausiai patalpos viduje mažiausiai 8 valandas.
2. Negalima plauti automobilio su bet kokia medžiaga turinčia savyje cheminių junginių 7 paras.
3. Nuolatiniai keramikinės dangos priežiūrai ( kas 3-6 mėnesius), rekomenduotina naudoti K2 „ Gravon Reload“.

Pakuotės turinys:
• Priemonė „Gravon“ 50ml.
• Aplikatorius 1 vnt.
• Servetėlės 5 vnt.
• Mikropluošto pašluostė 1 vnt.

Dėmesio:
Degus ir garuojantis skystis. Galintis sukelti sunkius odos nedegimus ir akių žalą. Gali sukelti ilgalaikius vandens eko sistemų pakitimus. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Naudoti tik dėvint apsaugines, gumines pirštines. Patekus ant odos ar plaukų, nusivilkite užterštus drabužius ir plaukite odą po tekančiu vandeniu, naudokitės dušu. Patekus į akis, plaukite akis po tekančiu vandeniu keletą minučių, jei nešiojate kontaktinius lęšius- išsiimkite, tęskite plovimą. Pakuotę išmeskite į atliekų konteinerį. 

Video naudojimo instrukcija: Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Aukšta
Prekių kokybė

Prekiaujame tik naujomis, žinomų ir laiko patikrintų gamintojų dalimis

Daugiau

100% Pinigų grąžinimo garantija

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekę per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos..

Sąlygos ir taisyklės

Saugus
atsiskaitymas

Sužinokite daugiau apie atsiskaitymo būdus Movida.lt internetinėje parduotuvėje.

Apmokėjimo būdai

Neseniai žiūrėjote

Jus taip pat gali dominti šios prekės

Prekių kaina internetinėje parduotuvėje www.movida.lt gali skirtis nuo prekių kainų fizinėje UAB Movida parduotuvėje. Turinys apsaugotas Copyscape Plagiarism - Kopijuoti draudžiama. Movida.lt 2022 ©