Iškilo neaiškumų? info@movida.lt | Movida.lt užsakymų klausimais: +370 614 92584
Pirkimas išsimokėtinai su MOKILIZINGAS

Filtras

Kaina
Ribos: € -

Šiandienos prekė

Perkamiausi

CTEK


Rikiuotė:
89.00€
CTEK MXS 5.0 yra pažangus, mikroprocesoriaus valdomas, akumuliatorių pakrovėjas, su įmontuotu automatiniu temperatūros kompensavimu, suteikiantis nepralenkiamą našumą švino-rūgštiniams akumuliatoriams, nuo 1.2Ah iki 110Ah talpos. Pakrovėjas CTEK MXS 5.0 išsprendžia visas su akumuliatoriais susijusias problemas, tenkinantis visus naudotojo reikalavimus. Turi tokias funkcijas kaip akumuliatoriaus diagnostiką, kuri parodo ar akumuliatorius gali būti įkraunamas ir ar dar gali išlaikyti įkrovimo lygį. Speciali atgaivinimo funkcija, kuri atstato susisluoksniavusius ir giliai iškrautus akumuliatorius. Visas procesas nuo akumuliatoriaus testavimo iki palaikymo režimo yra lengvai suprantamas dėka LED lempučių indikatorių. Tinka AGM (Absorbent Glass Mat) tipo akumuliatoriams.  CTEK MXS 5.0 yra pilnai automatinis "prijunk ir pamiršk" 12 Voltų pakrovėjas su 8-ių žingsnių programa. Gaminiui suteiktas IP65 saugumo klasės sertifikatas, taigi jis yra atsp..
148.00€
CTEK MXS 7.0 yra universalus 12V akumuliatorių pakrovėjas (įkroviklis). CTEK MXS 7.0 turi tokias funkcijas kaip akumuliatoriaus diagnostiką, kuri parodo ar akumuliatorius gali būti įkraunamas ir ar dar gali išlaikyti įkrovimo lygį. Speciali atgaivinimo funkcija, kuri atstato susisluoksniavusius ir giliai iškrautus akumuliatorius. Unikalus būklės palaikymo krovimas. Optimizuoto įkrovimo funkcija ypatingai šaltoms žiemos dienoms. Tinka AGM (Absorbent Glass Mat) tipo akumuliatoriams. Taip pat elektros energijos tiekimio režimas, kuris leidžia atjungti akumuliatorių neprarandant svarbių automobilio kompiuterio nustatymų. CTEK MXS 7.0 yra pilnai automatinis, 8-ių žingsnių pakrovėjas, kraunantis 7 amperų srove 12 Voltų akumuliatorius nuo 14Ah iki 150Ah talpos. Palaikomasis įkrovimas tinka iki 225Ah talpos akumuliatoriams. Pakrovėjui suteikta IP 65 saugos klasė (atsparus vandeniui ir dulkėms), suprojektuotas apsaugoti automobilio elektroniką nuo trumpo jungim..
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
Prekių kaina internetinėje parduotuvėje www.movida.lt gali skirtis nuo prekių kainų fizinėje UAB Movida parduotuvėje. Turinys apsaugotas Copyscape Plagiarism - Kopijuoti draudžiama. Movida.lt 2022 ©